Blog

Kamila & Łukasz – sneak peek – ślub i wesele w winnicy.

Piękne miejsce, piękna historia… żyli obok siebie, a poznali się i zakochali kiedy już wyjechali z rodzinnych miejscowości – uwielbiamy takie scenariusze!

Od samych przygotowań do wieczora panowała swobodna atmosfera i ogromna radość – a uśmiech Kamili jest wart milion dolarów!

Zobaczcie sami – koniecznie!

A&A – film narzeczeński.

Niewiele par decyduje się na taki film, a szkoda. Jeśli lubicie spędzać ze sobą czas i lubicie wracać do wspólnych wspomnień to polecamy z całego serca.

„Nasza” cudowna para Aleksandra i Andrzej są na to najlepszym dowodem. Zobaczcie ich!

Magda & Nordine – sneak peek – ślub i wesele w Paryżu.

Miłość nie zna granic mili Państwo!  Ślub Magdy i Nordine jest tego kolejnym przykładem, a dla nas atropologów kulturowych z wykształcenia ma to szczególne znaczenie. To dowód na to, że wartości jakie mamy w głowie i sercu są ważniejsze od jakichkolwiek podziałów geograficznych, społeczno – politycznych czy kulturowych.

Pięknie celebrowaliśmy ten wyjątkowy dzień jednocząc polskie i algierskie tradycje w mieście miłości jakim jest Paryż.

 

Zapraszamy na film 

 

Kasia & Boguś – ślub i wesele w Karkonoszach

Praca w rodzinnych stronach Radka zawsze sprawia nam ogromną przyjemność 🙂 Tym razem do Dworu Korona Karkonoszy przyjechaliśmy na zaproszenie Kasi i Bogusia.

Dość rzadko zdarza się, by podczas dnia ślubu panował taki spokój i harmonia. Współgrało ze sobą wszystko! To dla nas ogromna przyjemność kiedy możemy być świadkami zaprzysiężenia tak pięknej i dojrzałej miłości. Niech ta dobra energia, którą nosicie w sobie nigdy Was nie opuszcza!

Serdecznie Wam gratulujemy!

Monika & Aleksander

Tak nam się jakoś w tym roku złożyło, że pogoda w sobotnie popołudnia bywała dość wietrzna i pochmurna. Nie straszna jest nam taka aura, a wiatr rozwiewający włosy czy delikatne tkaniny sukien może okazać się sprzymierzeńcem 🙂

Monika i Aleksander długo i dokładnie przygotowywali się do swojego dnia ślubu, dlatego wszystko udało się wspaniale i nic nie było w stanie popsuć im nastroju.

Zobaczcie sami, zapraszamy na film 

Agnieszka & Karol – ślub plenerowy

Tak, tak, tak!! Jesteśmy fanami ślubów plenerowych 🙂

Aga i Karol młodzi, szaleni, spontaniczni, uśmiechnięci … i zakochani! Wybrali na miejsce swojego ślubu malownicze tereny Winnego Dworku. Mama Agi to cudotwórczyni i udało jej się zaprosić na ceremonię księdza, który przyjechał specjalnie na ten dzień z gorącej Hiszpanii.

Od rana panował niepokój, ponieważ piękne, białe, puszyste cumulusy przemykające po błękitnym niebie przyciągały przelotne deszcze. A ślub był zaplanowany na świeżym powietrzu i nie było wyjścia awaryjnego. Jednak to były tylko chwilowe obawy, ślub odbył się w pięknych okolicznościach przyrody wśród dekoracji przygotowanych przez Show Room Studio Dekoratorskie.

Koniecznie musicie to zobaczyć 

Halszka & Paweł – podziękowania dla rodziców

Takie podziękowania muszą płynąć prosto z Waszego serca – to najważniejsze!

Trzeba odkopać miśka nadszarpniętego zębem czasu, powygłupiać się jak za dawnych lat i radosne wspomnienia rodziców szybko odżyją 🙂

O to w tym wszystkim chodzi!  

Aleksandra & Pedro – wesele w Pałacu Jabłonowo

Ola i Pero na co dzień mieszkają w Prtugalii, ale zwabili do Pałacu Jabłonowo sporą część swojej rodziny i przyjaciół z różnych zakątków świata 🙂

Ich miłość jest piękna, dojrzała, wzruszająca…

Dzielimy się z Wami kilkoma kadrami z ich ślubu 

Marta & José – hiszpański ogień i słowiańska radość

Marta i José wyhaczyli nas po ślubie u swoich przyjaciół. Och cudownie nam było pracować z tą szaloną paczką i ich rodzinami!
Było temperamentnie, energetycznie, radośnie, pięknie… po prostu fantastycznie!!!

Zobaczcie, krótką zapowiedź ich filmu 🙂 

Ania & Zymek – wesele w Pałacu Sulisław

… a miało nas tam nie być, ponieważ następnego dnia, sami urządzaliśmy nasze ślubne przyjęcie 🙂 Ania była dość uparta i przekonująca 😉 Patrząc z perspektywy czasu chyba byśmy sobie nie darowali, że nas tam nie było.

Piękni ludzie, pozytywni, uśmiechnięci, szczęśliwi! Wymiana dobrej energii to jest to co Lovesick lubi najbardziej!

Miejsce równie cudne – Pałac Sulisław

Zatem dzielimy się z Wami tymi wspaniałymi chwilami