WARSZTATY

 

Zapraszamy na warsztaty DLA WSZYSTKICH, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności i przede wszystkim styl.

Dla filmowców, fotografów – miłośników opowiadania historii.

 

Umawiamy się na dwa super intensywne dni. Pierwszego będziemy duuuuużo rozmawiać, analizować, inspirować, opowiadać o naszych doświadczeniach sukcesach i fuckup’ach oraz wyzwalać w Was kreatywność.

 

A drugiego dnia popracujemy z TAKĄ PARĄ i w TAKIM MIEJSCU, że już sami nie możemy się doczekać! Będzie z tego zadanie domowe i nagroda niespodzianka dla najciekawszej pracy.

 

Przedstawimy Wam naszą wizję tworzenia miłosnych narracji, które mogą być dla Was drogowskazem i zachętą do rozwijania własnych umiejętności. A także początkiem drogi i bodźcem do twórczych poszukiwań.

 

Chcemy pokazać Wam proces budowania filmowego reportażu, ale nie zabraknie też wiedzy merytorycznej.

 

Powiemy z jakimi parami pracuje nam się najlepiej, jak trafić na „swojego” klienta, jak budować atmosferę podczas zdjęć, podkręcać emocje i na co zwracać uwagę.

Rozprawimy się z tematem wizerunku i jego znaczenia w Twojej pracy.

fot. (od lewej) Pieczko-Pietras, Miłosz Bolechowski, Lovesick

 

Nie jesteśmy sprzętowymi maniakami, ale dobre kamery i optyka pomagają nam osiągać nasze założenia, będzie o tym ekstremalnie krótko (albo wcale). Więcej czasu poświęcimy magii montażu i operowaniu światłem.

 

Z naszego 8 letniego doświadczenia wiemy, że nie trzeba robić „destination weddings”, żeby pracować na najciekawszych ślubach.

Fot. LM Foto

 

Jeśli pracujesz w branży ślubnej, lubisz to, miałaś/eś swoje lepsze i gorsze chwile, ale nie poddajesz się, chcesz się rozwijać i szukasz inspiracji – nie zastanawiaj się dłużej – te warsztaty są dla Ciebie.

Termin warszatów – jesień 2020.
Szczegóły niebawem.

 

ZAPRASZAMY